ШВИДКА ДОСТАВКА
ЗРУЧНА ОПЛАТА
ЧОМУ МИ?
Maxxis Aggressor — це високоякісна шина для екстремального катання, створена для твердих, кам’янистих трас і високих швидкостей. Завдяки багатоскладовому протектору, ця модель забезпечує стабільний контакт із поверхнею за будь-яких умов, роблячи її ідеальною для трейлового та ендуро-катання. Особливо добре вона працює як задня шина в поєднанні з передньою шиною Minion DHF або Assegai
Технологія DoubleDown (DD) – це наступний крок в еволюції двошарового каркасу шин для гонок ендуро. Два шари каркаса щільністю 120 TPI, посилені бутиловою вставкою, забезпечують гонщику ендуро підтримку та захист, як покришки для швидкісного спуску, але у легшому корпусі.
Модель повністю готова до безкамерного використання (Tubeless Ready), дає можливість їзди з нижчим тиском повітря, що покращує зчеплення з трасою, знижує опір коченню та ймовірність проколів.
| Повна назва | Покришка Maxxis Aggressor 29X2.50WT TPI-120X2 Foldable DD/TR чорна |
| Виробник | Maxxis |
| Артикул виробника | ETB96870100 |
| Тип покришки | Для безкамерного використання |
| Призначення | Покришка для Enduro, Trail, електровелосипедів |
| Тип протектора | Всюдихідний |
| Розмір | 29" x 2.50" WT |
| ETRTO | 63-622 |
| Сумісна ширина обода | 19-35 мм |
| Тип корду | гнучкий кевларовий корд (foldable) |
| Антипрокольний шар | DD |
| Компаунд | Dual Compound |
| TPI (ниток на дюйм) | 120 x 2 |
| Рекомендований тиск | до 50 psi |
| Колір контактної поверхні | чорний |
| Колір борту | чорний |
| Вага | 1325 г |